Aerosol Service Sp. z o.o. jest jednym z wiodących polskich podmiotów na rynku chemii gospodarczej i higieny osobistej. Przejęcie pełnej kontroli nad spółką przez Damiana Piotrowskiego i Norberta Piotrowskiego umożliwi dalszy dynamiczny rozwój spółki. Poza finansowaniem przeznaczonym na nabycie udziałów Aerosol Service Sp. z o.o.  pozyskał także finansowanie przeznaczone na działalność operacyjną i inwestycyjną spółki.

- Rozpoczynamy nowy rozdział w działalności firmy. Czeka nas wiele innowacyjnych projektów, których realizacja wzmocni pozycję branżową Aerosol Service - komentuje Damian Piotrowski, prezes i współwłaściciel Aerosol Service.

W procesie przejęcia CRIDO działało jako wyłączny doradca finansowy spółki Aerosol Service Sp. z o.o. Po stronie doradcy transakcyjnego klienta wspierali: Artur Marszałkiewicz, partner zarządzający CRIDO Corporate Finance, Aleksandra Małolepsza, senior associate i Monika Olak, financial analyst. Ze strony CRIDO Legal doradzali: Mateusz Rogoziński, partner, Mateusz Walczak, senior associate i Dominika Mazur, associate. We współpracę z klientem zaangażowany był również Rafał Świeżak, partner w CRIDO.

 


- Doradcy CRIDO wspierali nas w trakcie całego procesu przejęcia, efektywnie prowadząc negocjacje z pozostałymi dwoma udziałowcami spółki, co zakończyło się zamknięciem z sukcesem transakcji. Jednoczesne prowadzenie negocjacji z bankami oraz wspólnikami wymagało precyzji i odpowiedniego zarządzenia procesem, co się w pełni udało Arturowi Marszałkiewiczowi wraz z zespołem i doprowadziło do pozytywnego finału – dodaje Damian Piotrowski, prezes i współwłaściciel Aerosol Service.

Zespół Corporate Finance w CRIDO zajmuje się kompleksowym doradztwem transakcyjnym w trakcie procesu M&A. Wspiera też klientów w pozyskiwaniu finansowania zarówno na realizację transakcji przejęć, jak również na rozwój i inwestycje czy projekty typu project finance. Współpracuje w tym zakresie z bankami, funduszami PE i funduszami specjalistycznymi. W zależności od projektu i potrzeb klienta zespół Corporate Finance współpracuje z doradcami podatkowymi z CRIDO i prawnikami z CRIDO Legal.

Zobacz również: CRIDO z nagrodą dla najlepszej firmy doradztwa podatkowego w Polsce >>