Katarzyna Partyga jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (SGH) oraz członkiem ACCA. Ukończyła również Leadership Academy for Poland (LAP) -  jeden z najlepszych w Europie programów rozwoju przywództwa dedykowany wyróżniającym się Polakom.

- Mazars to organizacja prawdziwie skoncentrowana na ludziach. Bardzo się cieszę, że dołączyłam do firmy i będę miała możliwość kierowania obszarem HR. Korzystając z mojego dotychczasowego doświadczenia pragnę kontynuować politykę budowania angażującej i efektywnej kultury organizacyjnej. Wierzę, że Mazars w Polsce stanie się wyjątkowym i pożądanym miejscem pracy - powiedziała Katarzyna Partyga, Dyrektor HR Mazars w Polsce.

Jak podkreśla Michel Kiviatkowski, partner zarządzający Mazars w Polsce, Katarzyna Partyga jest osobą niezwykle energiczną i otwartą, a jej pasją zawodową są ludzie, proaktywne towarzyszenie w ich rozwoju oraz prowadzenie skutecznej polityki personalnej. Jej świeże spojrzenie i cenne doświadczenie przyczynią się do dalszego rozwoju naszej organizacji. - Zależy mi, aby Mazars w Polsce był uznawany za doskonałe środowisko pracy i pracodawcę pierwszego wyboru w branży audytu i doradztwa. Powołanie Katarzyny jest kluczowym krokiem naprzód w realizacji tych ambicji – dodał.

Zobacz również: Darowizna w gotówce – raz z podatkiem, raz bez >>