Czytnik LEX Reader powstał przede wszystkim z myślą o klientach księgarni profinfo.pl. Jego podstawowym zadaniem jest ułatwienie im przeglądania i czytania ebooków zakupionych w księgarni internetowej. Klienci profinfo.pl korzystający z tabletów mogą ściągnąć aplikację na swoje urządzenie i zalogować się do niej za pomocą tych samych danych, których używają podczas zakupów w księgarni. Wszystkie zakupione dotychczas ebooki są natychmiast po zalogowaniu się dostępne. Automatycznie pojawią się tam również wszystkie nowozakupione książki elektroniczne. Dla nowych użytkowników LEX Reader i profinfo.pl księgarnia przygotowała 2 ebooki (pt. Jak zatrudniać a umowę o pracę i umowy „śmieciowe"? oraz Jak przejść ścieżkę do własnego domu?) gratis, przeglądając które można wypróbować możliwości aplikacji. Czytnik można wykorzystywać także do pracy z innymi dokumentami.

LEX Reader to doskonałe rozwiązanie dla preferujących e-czytanie. Zapewnia przejrzysty i funkcjonalny podział stron przeglądanych lub czytanych dokumentów i książek elektronicznych. Daje możliwość zaznaczania fragmentów tekstu z pomocą zakładek, podświetlania wybranych fragmentów i dodawania do nich notatek, a także możliwość podziału ekranu i porównywania dwóch tekstów. Dzięki aplikacji praca z dokumentami jest łatwa i wygodna. Wkrótce możliwości czytnika zostaną rozszerzone - planowane jest m.in. wprowadzenie aplikacji dedykowanej na komputery stacjonarne oraz dodanie możliwości czytania eCzasopism.

* LEX Reader w App Store - ściągnij i wypróbuj
** LEX reader w Google Play - ściągnij i wypróbuj

Więcej informacji na temat aplikacji na www.profinfo.pl/LEXreader

Ściąganie aplikacji, logowanie do niej i korzystanie z jej funkcjonalności jest całkowicie bezpłatne. Aktualna wersja aplikacji jest już dostępna w AppStore i w Google Play.

LEX Reader