Pokazowa lekcja prawa w warszawskim liceum
We wtorek 2 grudnia 2014 r. o godz. 12.00 odbędzie się lekcja prawa z udziałem młodzieży XXXIII Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego im. Mikołaja Kopernika, przy ul. Bema 76 w Warszawie.

Jak informuje Ministerstwo Sprawiedliwości, które zaprasza do udziału w tym wydarzeniu dziennikarzy, będzie to dobra okazja do zaprezentowania opinii publicznej działań w zakresie edukacji prawnej młodzieży gimnazjalnej oraz ponadgimnazjalnej, podniesienia świadomości praw i obowiązków oraz poprawy dostępu do wymiaru sprawiedliwości.
Lekcję poprzedzi debata z udziałem kierownictwa Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Ambasady Królestwa Norwegii w Warszawie.
Czytaj także: Będą jeszcze lekcje o prawie w szkołach>><
Autor:






