Prof. Maciej Gutowski, adwokat i dziekan poznańskiej ORA w piątek 8 marca o godzinie 9.45 w Centrum Nauki Kopernik rozpocznie tegoroczny Legal Market Day. To już szósta edycja ogólnopolskiej konferencji dla prawników, którzy chcą wiedzieć, jak konkurować na obecnym rynku. Pierwsza odbyła się w 2014 roku. Na tegoroczną konferencję można zarejestrować się on-line.

Zarejestruj się na Legal Market Day 2019 >>

W tym roku doświadczeni prawnicy, ale także marketingowcy czy językoznawcy powiedzą, o problemach, które blokują rozwój kancelarii, podpowiedzą, co zrobić, aby wyróżnić się na rynku, a także, jak skutecznie pisać maile. Rich Dibbins z Conscious Solution, współpracującej z firmami prawniczymi w zakresie strategii marketingu cyfrowego, opowie jak tworzyć strony kancelarii, by były dobrze postrzegane  przez jej klientów.

Serwis Prawo.pl jest patronem medialnym konferencji, a wydawnictwo Wolters Kluwer Polska jej partnerem. W panelu poświęconym Legal Tech podczas wykładu pt. "Kancelarie w krzywym zwierciadle" pokażemy jak szybko i skutecznie radzić sobie z nieprzewidzianymi problemami.

- Podczas konferencji odbędzie się też międzynarodowa debata na temat przyszłości branży prawniczej w Europie Środkowo-Wschodniej - dodaje Jacek Stanisławski z Tomczak Stanisławski Marketing, organizator konferencji. W trakcie debaty międzynarodowej na temat Future of law in the CEE dyskutować będą: Orsolya Görgényi (Szecskay Attorneys at Law, Węgry), Tomasz Zalewski (Bird&Bird, Polska), Olga Usenko (Yuridicheskaya Practika Publishing, Ukraina) oraz Jarmila Hanzalová (PRK Partners, Czechy).

Piotr Zimmerman, radca prawny, starszy wspólnik w kancelarii Zimmerman i Wspólnicy uczestniczył w Legal Market Day 2017 i dzięki temu lepiej poznał problemy, z którymi sam miał do czynienia, a przede wszystkim zobaczył, jak rozwiązują je inni.