Mecenas Biały jest radcą prawnym z ponad 12-letnim doświadczeniem w obszarze doradztwa podatkowego. Reprezentuje klientów przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi. Jako ekspert, uczestniczy w  konferencjach poświęconych problematyce prawa podatkowego. Jest także finalistą konkursu „Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra 2018” organizowanego przez Wolters Kluwer i Dziennik Gazetę Prawną. 

 


- Dołączenie do zespołu Kancelarii Ożóg Tomczykowski i podjęcie roli lidera  Praktyki Podatków Transakcyjnych to dla mnie ekscytujące wyzwanie i szansa na rozwój. Wierzę, że moja wiedza i doświadczenie wychodzi na przeciw rosnącemu zapotrzebowaniu klientów w obszarze wyspecjalizowanego podatkowego doradztwa transakcyjnego na rynku M&A, nieruchomości czy finansowania inwestycji kapitałowych – mówi.

Istotne wzmocnienie praktyki 

Paweł Tomczykowski, Prezes Zarządu w Kancelarii Ożóg Tomczykowski podkreśla, że współpraca z mec. Białym to dla kancelarii istotne wzmocnienie. 

- Kilka lat temu utworzyliśmy prawny zespół M&A, co okazało się trafną decyzją i zapoczątkowało dynamiczne zmiany. Dołączenie Bartka, stanowi istotne wzmocnienie praktyki M&A Kancelarii Ożóg Tomczykowski, pozwalając wraz z zespołem planowania podatkowego, na kompleksowe doradztwa prawno-podatkowego w tym obszarze – mówi.