Konkurs, organizowany już po raz siódmy przez Wolters Kluwer Polska i Dziennik Gazetę Prawną, ma na celu wyróżnienie młodych prawników, którzy swoją wiedzą, osiągnięciami oraz postawą społeczną realizują najwyższe standardy świadczenia usług prawnych.

Czytaj: Rising Stars - kolejni prawnicy jutra nagrodzeni >>

Konkurs jest skierowany do osób, które nie ukończyły 35. roku życia w dniu 30 września 2018 r., ale poza wiekiem wśród kryteriów  znalazły się w nim między innymi kreatywność i umiejętność wyczuwania nowych trendów rynkowych, wiedza i umiejętność łączenia kariery zawodowej z pracą naukową, działalność pro bono lub społeczna, a także sukcesy osobiste i inne osiągnięcia kandydata.

Konkurs przeznaczony jest nie tylko dla prawników pracujących w kancelariach prawniczych, lecz także w firmach i innych organizacjach. 

 

Kapituła Konkursu spośród nadesłanych zgłoszeń dokonała już wyboru 35 nominacji, spośród których wyłoni dziesięciu laureatów, którym przyzna tytuł "Rising Star Prawnika - Lidera jutra 2018". Młodym prawnikom przyznanych zostanie także 5 nagród specjalnych.

Listę nominowanych publikujemy już teraz, a uroczysta gala, podczas której wręczone mają być nagrody, odbędzie się w Warszawie 15 listopada 2018 roku.

Nominowani (kolejność alfabetyczna):

Balicki Michał
Bartosiewicz Paweł
Biały Bartłomiej
Bieniek-Wiera Beata
Błach-Bujak Barbara
Bohaczewski Michał
Brylski Bartosz
Celej Rafał
Grodziewicz Katarzyna
Kloc Katarzyna
Kowalska Katarzyna
Krzyżewski Tomasz
Kulig Karol
Kulpa Dawid
Malczewska Klaudia
Matyja Paweł
Mazurczak Anna
Mazurkiewicz Julita
Nowacka Izabela
Olężałek Mariusz
Płowiec Aleksandra
Podlasin Wojciech
Radziejowska Maria
Radziszewski Dawid
Sierakowski Bartosz
Skarbek-Kozietuska Marina
Szewczyk Jarosław
Szlachetko Jakub
Szwed Marcin
Wachowska Agnieszka
Wilińska-Zelek Anna
Wilk Michał
Woronowicz Krzysztof
Zacharski Michał
Zalewska Alicja