Forest - jak informuje - jest jednym z największych kompleksów biurowych budowanych obecnie w Europie i jednym z najbardziej ekologicznych projektów w Polsce. Jest drugą największą inwestycją HB Reavis w Polsce po wieżowcach Varso Place. Budynki wzniesione w Warszawie na granicy Woli, Śródmieścia i Żoliborza będą oferowały 78.000 m. kw. powierzchni do pracy, części ogólnych z gastronomią i usługami, a także patio z zielenią dla pracowników biurowych i sąsiadów.

 


Inwestycja prowadzona od czerwca 2019 r.

Budowa kompleksu Forest w pobliżu centrum handlowego Arkadia jest prowadzona od czerwca 2019 roku. Zakończenie pierwszego etapu projektu planowane jest na koniec 2020 roku i obejmuje budowę podziemnych kondygnacji budynków od ulicy Burakowskiej. Wieża, znajdująca się najbliżej Ronda Zgrupowania Armii Krajowej „Radosław”, zostanie oddana do użytku pod koniec 2021 roku.

Czytaj: Próba weryfikacji "nowego" sędziego to obstrukcja - MS grozi palcem pełnomocnikom>>

Zespołem warszawskiego biura DLA Piper kierował partner z praktyki prawa rynków finansowych, Mariusz Hyla oraz counsel Bartłomiej Palusiak wraz z senior associate Jakubem Zienkiewiczem oraz associate Jarosławem Spodarem. W skład zespołu wchodzili również partner praktyki prawa nieruchomości Michał Pietuszko, associate Mirosław Całka i junior associate Karolina Kordulska, którzy doradzali w zakresie aspektów nieruchomościowych tej transakcji.

DLA Piper jest globalną firmą prawniczą, która zatrudnia 4 200 prawników w ponad 40 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie, w regionie Azji i Pacyfiku oraz w obu Amerykach.