Anna Wietrzyńska-Ciołkowska dołącza do zespołu DWF z kancelarii DLA Piper, gdzie pełniła funkcję counsel w dziale korporacyjnym oraz Head of Knowledge. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe w sprawach transakcyjnych, regulacyjnych i restrukturyzacyjnych. W swojej praktyce koncentruje się na sektorze gier hazardowych oraz doradztwie dla sektora ubezpieczeń.

 

Czytaj: COVID-19 uderza w rynek prawniczy, kancelarie walczą o przetrwanie>>

Doradztwo korporacyjne, transakcyjne

Prawniczka doradza klientom w zakresie zakładania działalności gospodarczej oraz uzyskiwania zezwoleń na prowadzenie działalności w obszarze gier hazardowych. Doradza również w zakresie prowadzenia działalności hazardowej, transgranicznego świadczenia usług związanych z grami hazardowymi na rzecz polskich rezydentów, urządzania loterii promocyjnych, urządzania zakładów wzajemnych, dystrybucji automatów do gier, nabywania spółek prowadzących działalność w zakresie gier hazardowych oraz strukturyzacji współpracy pomiędzy wspólnikami takich spółek. 

Jej praca obejmuje również outsourcing działalności w zakresie gier hazardowych, ograniczenia w zakresie dokonywania płatności czy działalności reklamowej w grach hazardowych, a także kwestie związane z podatkiem od gier hazardowych. Przed rozpoczęciem współpracy z DWF reprezentowała sektor offshore gier hazardowych w procesie legislacyjnym

 


- Cieszymy się, że możemy powitać Annę Wietrzyńską-Ciołkowską w dynamicznie rozwijającym się zespole DWF w Polsce. Jej rozległa wiedza na temat branży ubezpieczeniowej oraz wyjątkowe i unikalne doświadczenie w doradztwie prawnym dla sektora gier hazardowych poszerzy naszą ofertę w Polsce i pozwoli nam stać się atrakcyjnym partnerem dla tego nowego segmentu klientów – mówi Michał Pawłowski, partner zarządzający DWF w Polsce.