Ponieważ na bieżąco analizujemy zmieniające się realia, przez ich pryzmat patrzymy na podatki inaczej, dostrzegając coraz wyraźniej konieczność poszerzenia zakresu i unowocześnienia już posiadanej wiedzy. Zdajemy sobie sprawę, iż biegła znajomość prawa podatkowego i znajomość orzecznictwa obecnie już nie wystarczą. Sposób w jaki prowadzona jest edukacja podatkowa ewoluuje. Od eksperta podatkowego oczekuje się obecnie wiedzy ekonomicznej, zgłębienia zasad rachunkowości
z  uwzględnieniem obowiązujących trendów gospodarczych. „Podatki w biznesie”, to owoc wzmożonej współpracy przedstawicieli nauki z biznesem i odpowiedź na aktualne potrzeby.

Zobacz również: Projekt - jakie uszczuplenie, taka kara grzywny >>

Dostrzegając potrzeby i zmieniające się trendy Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego proponuje nowy kierunek studiów podyplomowych. W chwili obecnej przyjmuje zgłoszenia na I edycję studiów podyplomowych „Podatki w biznesie”. Studia te skierowane są do absolwentów studiów wyższych, osób z doświadczeniem, od których praca zawodowa wymaga sprawnego poruszania się w dziedzinie prawa podatkowego i rachunkowości, stosowania teorii w praktyce lub polega na świadczeniu usług doradztwa na rzecz przedsiębiorców. Jeżeli zajmujesz się prawem podatkowym; jesteś doradcą podatkowym, radcą prawnym, adwokatem, dyrektorem finansowym, konsultantem podatkowym; jeżeli chcesz pogłębić swoją wiedzę i umiejętności z prawa podatkowego…te studia są właśnie dla Ciebie.

Naszym studentom gwarantujemy kompleksową wiedzę i doskonalenie umiejętności praktycznych w oparciu o sprawdzone w Europie Zachodniej rozwiązania. „Podatki w biznesie”, to studia zorganizowane we  współpracy z renomowanymi kancelariami podatkowymi, działającymi na rynku polskim. Dużym atutem jest starannie wybrane grono wykładowców, gwarantujących wysoki poziom nauczania i ciekawy program, oparty o starannie dobrane, aktualne zagadnienia problemowe. Studia pod patronatem KIDP.

Szerzej o programie tutaj >>

Autor: dr hab. Adam Mariański, prof. UŁ

Uniwersytet Łódzki