Jarosław Bochenek został awansowany ze stanowiska partnera lokalnego. Pełni ponadto funkcję członka zarządu firmy Mazars Audyt Sp. z o.o. i szefa biura Mazars w Krakowie. Kinga Baran pełniła dotychczas funkcję dyrektora działu doradztwa podatkowego.

- Nominacje Jarosława Bochenka i Kingi Baran na międzynarodowych partnerów Mazars są zwieńczeniem ich wieloletniego zaangażowania w sprawy naszych klientów i jestem pewien, że ta nominacja wniesie do firmy nową energię. Jarosław i Kinga są ponadto świetnymi wzorami do naśladowania dla obecnych i przyszłych talentów w naszej firmie  – powiedział Michel Kiviatkowski, partner zarządzający Mazars w Polsce.

 

Grono międzynarodowych partnerów grupy Mazars powiększyła ponadto Małgorzata Pek-Kocik, która dołączyła do Mazars w Polsce na początku grudnia 2019 roku, by rozwijać usługi dla banków i instytucji finansowych. Wcześniej była partnerem w dziale audytu firmy Deloitte.

- Dołączenie do firmy Małgorzaty Pek-Kocik zbiega się w czasie z momentem pozyskania kilku dużych międzynarodowych klientów z sektora bankowego. Biorąc pod uwagę jej dotychczasowe osiągnięcia, jestem przekonany, że z powodzeniem przyczyni się do dalszego rozwoju usług dla klientów z branży usług finansowych – zaznaczył Michel Kiviatkowski.

 


Jarosław Bochenek jest biegłym rewidentem i członkiem ACCA. Posiada wieloletnie doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych, rachunkowości i finansach oraz świadczeniu usług doradczych dla spółek z różnych branż zdobyte podczas pracy w Mazars oraz w jednej z firm z tzw. "wielkiej czwórki" w Polsce i za granicą. Kinga Baran jest prawnikiem, doradcą podatkowym, ekspertką w dziedzinie podatku od towarów i usług oraz podatku dochodowego od osób prawnych. Małgorzata Pek-Kocik jest natomiast biegłym rewidentem i członkiem ACCA.

Zobacz również: Radcowie prawni szkolą się chętnie, najchętniej bezpłatnie >>