Portal (codozasady.pl), który dziś rozpoczął działalność, przeznaczony jest dla przedsiębiorców i prawników.
Jak informuje kancelaria (na zdjeciu Tomasz Wardyński), czytelnicy znajdą tam artykuły poświęcone różnym branżom lub dziedzinom prawa takim jak spory sądowe, transakcje fuzji i przejęć, własność intelektualna, nowe technologie, nieruchomości, bankowość i finansowanie czy prawo pracy. Na portalu znajdują się też praktyczne przewodniki po postępowaniach w Polsce i po transakcjach M&A oraz publikacje poświęcone poszczególnym zagadnieniom prawnym dotyczącym m.in. wirtualnych walut, podwykonawstwa w zamówieniach publicznych czy reprywatyzacji. Omawiane są również zmiany w prawie oraz najciekawsze orzeczenia sądów polskich i unijnych. Kolejne artykuły będą się ukazywać co najmniej raz na tydzień.
– „Co do zasady” powstało z połączenia Portalu Procesowego i Transakcyjnego, dlatego już w dniu oficjalnej premiery portal zawiera ponad 1500 artykułów – mówi adwokat Jan Ciećwierz, redaktor naczelny portalu. – Piszemy z myślą o przedsiębiorcach, którzy dziś powinni mieć więcej niż podstawową orientację w prawie. Zawsze dokładamy starań, by pisać prosto, ale oczywiście bez szkody dla precyzji. Uważamy bowiem, że zadaniem prawnika jest nie tylko świadczenie pomocy prawnej, ale też dzielenie się wiedzą.
Duży nacisk położono także na stronę graficzną portalu, która nawiązuje do najlepszych tradycji piśmiennictwa.
Przy okazji premiery portalu odświeżona została aplikacja Wardyński+ na iPada i Androida. Użytkownicy znajdą w niej najnowsze i archiwalne wydania „Co do zasady”, a także publikacje i Roczniki kancelarii.

Kancelaria Wardyński i Wspólnicy jest jedną z największych niezależnych polskich firm prawniczych. Obecnie w firmie jest ponad 100 prawników, którzy świadczą usługi doradztwa prawnego dla polskich i międzynarodowych podmiotów gospodarczych.
Biura kancelarii znajdują się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Brukseli.