Firma prawnicza Squire, Sanders & Dempsey L.L.P. zmienia siedzibę w Warszawie. Prawnicy przenoszą się do biurowca Rondo 1 przy rondzie ONZ, w którym na ósmym piętrze zajmą 1,5 tys. mkw. Przeprowadzkę zaplanowano na listopad 2007 r. Nowe biuro będzie częścią sieci Squire Sanders w regionie środkowej i wschodniej Europy. Przypomnijmy, że w czerwcu z Kancelarii Squire Sanders odeszło dwóch kluczowych partnerów, mec. Krzysztof Wiater i Paweł Grzejszczak wraz z zespołem prawników, którzy utworzyli i prowadzą polskie biuro kancelarii DLA Piper.

W odpowiedzi centrala sieci Squire Sanders & Dempsey powołała w lipcu na stanowiska "European Partner" dwoje dotychczasowych "associate"  w warszawskim biurze SSD, Małgorzatę Grzelak oraz Grzeogrza Kycię. Mec. Grzelak specjalizuje się głównie w dziedzinie nieruchomosci, prawie pracy oraz prawie handlowym. Mec. Kycia koncnetruje się na prawie handlowym, ze szczególnym uwzględnieniem transakcji finansowych. SSD prowadzi rónież akcję rekrutacyjną oraz negocjucje z zespołami prawników w innych międzynarodowych firmach prawniczych, obecnych w Polsce.

- Malgorzata i Grzegorz  zostali awansowani w ważnym momencie dla warszawskiego biura sieci SSD oraz są cennym aktywem dla rozwijającego się biura w Warszawie oraz silnej praktyki w regionie Europy środkowo-wschodniej - powiedział Kevin T. Connor, nowy partner zarządzający w warszawskim biurze kancelarii SSD.  

(Źródło: KW/PB)