Jak poinformowała kancelaria Salans, po wielu miesiącach negocjacji, 15 grudnia 2010 r. zakończono negocjacje i w siedzibie tej kancelarii podpisano porozumienie oraz związaną z nim dokumentację.
W efekcie ugody Vivendi otrzymało 1,25 miliarda euro i wycofało swoje roszczenia dotyczące PTC, grupa Deutsche Telekom została jedynym właścicielem operatora Ery i zapłaciła za to 1,4 miliarda euro na rzecz Vivendi i Elektrim, a Elektrim spłacił swoich wierzycieli, w tym w szczególności Skarb Państwa i obligatariuszy.

Zespołem kancelarii Salans reprezentującym Vivendi, kierował Tomasz Dąbrowski, partner zarządzający, wspierany przez Annę Marię Pukszto, partnera oraz szefa praktyki prawa upadłościowego, oraz ponad 15 prawników z zespołów prawa spółek, prawa upadłościowego oraz podatków. W ostatni etap negocjacji było zaangażowanych ponad 20 firm prawniczych z 5 krajów, w tym Orrick, Hengeler Mueller, Bingham McCutchen, Clifford Chance, Slaughter and May oraz największe polskie kancelarie prawnicze.
Postępowania sądowe toczące się w związku z zakończonym sporem prowadzili prawnicy z kierowanego przez Wojciecha Kozłowskiego działu procesowego kancelarii Salans, w tym Katarzyna Bilewska i Patrick Radzimierski. Spór o 48 proc. udziałów w PTC był jednym z największych, najdłuższych i najbardziej skomplikowanych sporów prawnych w Europie. Składał się z ponad 100 spraw sądowych i arbitrażowych (w tym ponad 40 w Polsce), toczył się równolegle w kilku jurysdykcjach (polskiej, austriackiej, szwajcarskiej, angielskiej i amerykańskiej), przed sądami wszystkich instancji, w tym najwyższymi instancjami sądowymi Polski, Austrii i Wielkiej Brytanii i przez wiele lat przyciągał uwagę mediów w Polsce i na świecie.