Zestawienie „BTI Client Service All-Stars 2016“ zawiera 312 nazwisk najlepszych prawników na świecie zajmujących się obsługą klientów, które powstało w oparciu o ankiety zebrane w 320 czołowych firmach z listy magazynu Fortune. Osoby odpowiedzialne za działy prawne w tych firmach miały za zadanie wskazanie najlepszego doradcy.
Badanie było prowadzone w dniach 9 marca – 10 września 2015 r. Nie było jednocześnie możliwości zgłoszenia się do rankingu samemu, a kancelarie nie mogły przekazywać jego autorom listy firm, które obsługują i z którymi należy się skontaktować.
– Jesteśmy dumni, że to właśnie Tomasz Krzyżowski znalazł się w prestiżowym zestawieniu najlepszych prawników na świecie. Wyróżnienie jest tym cenniejsze, że opiera się wyłącznie na opinii klientów. Potwierdza się tym samym opinia, że Baker & McKenzie to kancelaria, w której pracują najlepsi fachowcy posiadający nie tylko merytoryczne przygotowanie prawnicze, ale także niezwykłe kompetencje biznesowe – mówi Marek Rosiński, partner zarządzający w warszawskim biurze Baker & McKenzie.

Tomasz Krzyżowski został zgłoszony do rankingu przez „wiodącego producenta dóbr konsumpcyjnych“ jako najlepszy prawnik obsługujący klientów w zakresie „mergers & aqusitions“. Drugą osobą z Baker & McKenzie, która znalazła się w zestawieniu jest Kirsty H. Wilson z londyńskiego biura kancelarii. Wskazała ją „wiodąca firma technologiczna“ uznając jej kompetencje w dziedzinie prawa korporacyjnego.

Tomasz Krzyżowski jest związany z Baker & McKenzie od 2002 roku. Posiada rozległą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie fuzji, przejęć oraz reorganizacji spółek. Doradza w transakcjach typu private equity/venture capital na rzecz szeregu funduszy działających na polskim rynku. Prowadził również szereg projektów nieruchomościowych, jak również znaczących projektów infrastrukturalnych. Wymieniany jest jako wiodący prawnik przez rankingi branżowe Legal 500, Chambers Global, PLC Which Lawyer? oraz IFLR 1000. Jest wspólnikiem odpowiedzialnym za praktykę fuzji i przejęć w kancelarii.