6 lipca 2014 r. miną 32 lata od powstania samorządu radców prawnych – największego samorządu prawniczego w Polsce. - Serdecznie zapraszam wszystkich radców i aplikantów z Izby warszawskiej wraz z rodzinami! To wyjątkowa okazja, aby oderwać się od codziennych obowiązków i razem miło spędzić czas. Przygotowaliśmy Piknik tak, by każdy znalazł coś dla siebie– mówi Włodzimierz Chróścik, dziekan Rady OIRP w Warszawie.
Jubileuszowy XV Piknik Radcy Prawnego odbędzie się 7 czerwca br. w godz. od 10.00 do 16.00 na terenie Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej w Warszawie (ul. Obrońców Tobruku 11).
W programie Pikniku  m.in. mecz piłki nożnej reprezentacji OIRP w Warszawie z drużyną dziennikarzy, miniturniej siatkówki* (4 os. drużyny zainteresowane udziałem prosimy o zgłoszenia na adres: turniej@oirpwarszawa.pl do 4 czerwca), koncert zespołu „Pustki”, możliwość testowania aut marki Mitsubishi oraz wiele atrakcji dla dzieci: m.in. dmuchane zjeżdżalnie oraz zamki, tory przeszkód, szkółka piłkarska, hokej na trawie, park linowy, konkursy rodzinne, mini golf.
Osoby zainteresowane udziałem w Pikniku prosimy o rejestrację on-line [link do zgłoszenia ].