Holenderski prawnik Remco van der Kroft został nowym partnerem w kancelarii BSJP in alliance with Taylor Wessing. Od lutego 2007 roku do lipca 2009 Remco van der Kroft był partnerem w kancelarii Domański Zakrzewski Palinka.

Remco van der Kroft specjalizuje się w transakcjach nieruchomościowych, przepisach regulujących działalność centrów handlowych, a także w fuzjach i przejęciach (M & A). Wcześniej był członkiem zarządu francuskiej firmy zajmującej się budową i zarządzaniem centrami handlowymi w Polsce. Pracował jako prawnik w Paryżu, Warszawie, Chicago i Rotterdamie, m.in. w kancelariach Nauta Dutilh i Holland Van Gijzen. W kancelarii DZP zajmował się zagadnieniami obrotu nieruchomościami i obsługą prawną zagranicznych inwestorów w Polsce oraz polskich przedsiębiorców działających na rynkach zachodnich.

BSJP jest wiodącą kancelarią doradzającą niemieckojęzycznym inwestorom w Polsce, zatrudnia około dwudziestu adwokatów i radców prawnych i łącznie około 50 pracowników merytorycznych. od maja 2009 BSJP współpracuje z firmą prawniczą Taylor Wessing, któa  oferuje kompleksową obsługę prawną we wszystkich sektorach biznesu. TW posiada 13 międzynarodowych biur w Europie i na rynkach rozwijających się. Ma swoje przedstawicielstwa w następujących miastach: Berlin, Bruksela, Cambridge, Dubai, Dusseldorf, Frankfurt nad Menem, Hamburg, Londyn, Monachium, Paryż, Alicante, Pekin i Szanghaj. Taylor Wessing to ponad 250 partnerów, 750 prawników i ponad 1250 osób łącznie. Prawnicy Kancelarii są rekomendowani na całym świecie.