Nowy członek zespołu specjalizuje się między innymi w sprawach sądowych z zakresu prawa konkurencji i ochrony konsumentów.

Od września 2014 roku Dorothy Hansberry-Bieguńska - były prokurator USA w sprawach antymonopolowych i Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel - była szefowa polskiego organu antymonopolowego, działając pod szyldem Hansberry Tomkiel, oferują przedsiębiorcom szeroki zakres usług prawnych. Od kwietnia br. kancelaria rozpoczyna współpracę z Antonim Boleckim.
Antoni Bolecki praktyczną wiedzę i doświadczenie zdobywał pracując w kancelariach prawnych: Greenberg Traurig (2014-2017), Wardyński i Wspólnicy (2008-2013) oraz Chłopecki, Sobolewska i Wspólnicy (2004-2008). Jest praktykiem, który w bieżącej pracy dla klientów chętnie wykorzystuje silne podstawy teoretyczne ugruntowane pracą naukową.
Specjalizuje się w dziedzinach prawa kluczowych z punktu widzenia przedsiębiorców działających w Polsce: zarówno w prawie ochrony konkurencji, ochrony konsumentów, nieuczciwej konkurencji, jak i szeroko pojętych postępowaniach sądowych i administracyjnych. Posiada bogate doświadczenie w pracy z klientami z takich branż jak: bankowość i instytucje finansowe, FMCG, produkcja, nowe technologie. Uczestniczył w szeregu największych transakcji w Polsce oraz wiodących postępowaniach sądowych i antymonopolowych.

- Antoni Bolecki doskonale uzupełnia doświadczenie prawników naszej kancelarii. Szczególnie istotna, z punktu widzenia zakresu świadczonych przez nas usług, jest praktyka w reprezentowaniu klientów w sprawach sądowych zarówno z zakresu prawa antymonopolowego, ochrony konsumentów jak i nieuczciwej konkurencji – mówi Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel.