W skład powiększonego zarządu Rödl & Partner wchodzą: prof. dr. Christian Rödl, prof. dr. Peter Bömelburg, dr. José Campos Nave, Renata Kabas-Komorniczak, Nicola Lohrey, Martin Wambach, dr. Hans Weggenmann. Wolfgang Kraus - partner zarządzający z końcem 2019 roku, po 37 latach pracy dla Rödl & Partner przeszedł na emeryturę.

 


Nowi partnerzy z Polski i Francji

Renata Kabas-Komorniczak rozpoczęła pracę w Rödl & Partner we wrześniu 2004 r. Jest współodpowiedzialna za business process outsourcing w Polsce i pełni funkcję kierownika oddziałów w Warszawie oraz Gdańsku. Nicola Lohrey jest w Rödl & Partner od marca 2015 r. i kieruje działalnością we Francji.

- Bardzo się cieszymy, że na te ważne stanowiska mogliśmy powołać osoby z naszego grona. Obie Koleżanki rozumieją naszą kulturę działania i wcielają ją w życie we wzorowy sposób. W związku ze zmianami personalnymi, następują też zmiany w zakresie kompetencji globalnych. Nasza płaska hierarchia pozostaje utrzymana - wyjaśnia Christian Rödl, Prezes Zarządu Rödl & Partner.

Rödl & Partner to proaktywny opiekun średniej wielkości przedsiębiorstw, będących liderami na rynkach światowych. To międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi w obszarach: audyt, business process outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting. 

Czytaj: Po wyroku TSUE pełnomocnicy będą ostro walczyć w sądach>>

Obecna jest w 50 krajach w 111 biurach. Na rynku polskim funkcjonuje od 28 lat, doradzając firmom z różnych branż i segmentów.