Łukasz Dąbrowski specjalizuje się w zagadnieniach związanych z obrotem nieruchomościami i procesem budowlanym. Doradza przy obsłudze inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych, w tym obiektów biurowych, hotelowych, galerii handlowych i innych wielkopowierzchniowych obiektów handlowych, a także w procesie ich finansowania oraz budowy. Współpracuje z polskimi i zagranicznymi przedsiębiorcami oraz funduszami inwestycyjnymi operującymi na polskim rynku, głównie w zakresie nieruchomości komercyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem deweloperów oraz operatorów galerii handlowych oraz innych wielkopowierzchniowych obiektów handlowych.
- Przystąpienie mec. Łukasza Dąbrowskiego do spółki było wydarzeniem oczekiwanym przez wszystkich partnerów kancelarii. Wraz z poszerzeniem grona partnerów w ramach struktury kancelarii wyodrębnienie zostały zespoły prawników zajmujące się różnymi aspektami związanymi z obrotem gospodarczym i inwestycjami w nieruchomości, nadzorowane przez doświadczonych adwokatów. Obecnie świadczymy wykwalifikowaną pomoc w zakresie, m.in. nabywania i zbywania nieruchomości oraz inwestycji budowlanych, komercjalizacji obiektów handlowych i sporów sądowych, w tym windykacji należności czy bieżącej obsługi korporacyjnej i prawa pracy. Dzięki tym zmianom możemy zaproponować klientom jeszcze sprawniejszą i kompleksową obsługę w skomplikowanych zagadnieniach prawnych oraz zaoferować skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów na styku prawa i biznesu. Umiejętności i doświadczenie mec. Łukasza Dąbrowskiego są w tym zakresie szeroko uznawane wśród klientów, którzy obdarzają go dużym zaufaniem- powiuedział Jacek Bartosiak, adwokat, partner założyciel kancelarii.

Kancelaria Bartosiak i Partnerzy świadczy pomoc prawną na rzecz podmiotów gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem podmiotów funkcjonujących na rynku nieruchomości.