Kolejny działacz "Iustitii" idzie do MS
Z dniem 2 lutego 2016 r. sędzia Jacek Przygucki, członek Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Sędziów Polskich, złożył rezygnację z członkostwa w tej komisji. Jak poinformował, rezygnacja wiąże się z delegacją do Ministerstwa Sprawiedliwości.
To już kolejny "transfer" z sędziowskiego stowarzyszenia do resortu. Podsekretarzem stanu w MS jest, od czasu objęcia kierownictwa resortem przez Zbigniewa Ziobro, sędzia Łukasz Piebiak, który przez wiele lat był członkiem zarządu Stowarzyszenia Sędziów Polskich "Iustitia".
Autor:







