Jarosław Koziński jest związany z branżą doradczą od ponad 20 lat. Partnerem w spółce doradztwa podatkowego EY jest od 2002 roku. Wcześniej był partnerem w firmie Arthur Andersen, w której pracował przez 9 lat.
Z wykształcenia magister ekonomii - ukończył Wydział Zarządzania i Informatyki na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Jest licencjonowanym doradcą podatkowym. Realizuje projekty dla firm polskich i międzynarodowych. Specjalizuje się m.in. w doradztwie regulacyjnym i planowaniu strategii podatkowych. Ostatnio z powodzeniem zrealizował projekt dla Hutniczej Izby Przemysłowo-Handlowej, prowadzący do zatrzymania wyłudzeń VAT w branży stalowej, które zagrażały istnieniu polskich producentów stali.
W latach 2011 i 2012 został uznany najlepszym doradcą podatkowym w kategorii optymalizacji podatkowej (I miejsce w rankingu doradców podatkowych - "Dziennik Gazeta Prawna"). Od września 2013 r. Jarosław Koziński pełni także funkcję partnera zarządzającego  praktyki podatkowej EY w Europie Środkowo-Wschodniej i Południowej.
- W Polsce przed branżą doradztwa podatkowego stoją wyzwania daleko wykraczające poza interpretację przepisów. Dziś znacznie częściej jesteśmy dla naszych klientów doradcami w biznesie, którzy oczywiście świetnie znają się na kwestiach podatkowych - mówi Jarosław Koziński. - Kiedy zagadnienia dotyczą najważniejszych spraw danej firmy, a czasem jej przetrwania, to współpraca staje się kluczowa nie tylko dla dyrektora finansowego czy podatkowego, ale także dla prezesa zarządu. W EY od zawsze przywiązujemy ogromną wagę do jakości i praktyczności nowych rozwiązań, dlatego jestem przekonany, że nadal będziemy zajmować wiodącą pozycję w branży - dodaje.
Jarosław Koziński ma żonę Annę i dwie córki - Jagodę oraz Kalinę. Jest pasjonatem narciarstwa i sportów wodnych.