Nowe biuro Hogan Lovells zajmie około 2 tys. mkw. powierzchni najwyższego, pełnego piętra w budynku.

Hogan Lovells to jedna z największych kancelarii prawnych na świecie – ponad 2 500 prawników w 50 biurach zlokalizowanych w 26 krajach na 6 kontynentach, świadczy kompleksowe usługi doradztwa prawnego.
– Jednym z najważniejszych aspektów, który braliśmy pod uwagę przy wyborze nowego biura była jego atrakcyjność z perspektywy klientów oraz pracowników. Po przeanalizowaniu wielu czynników wybraliśmy budynek ETHOS ze względu na prestiżową i równocześnie dogodną oraz reprezentacyjną lokalizację przy Placu Trzech Krzyży jak również z uwagi na wysoki standard biura łączący nowoczesne technologie z tradycją – mówi Beata Balas-Noszczyk, partner zarządzająca kancelarią Hogan Lovells w Polsce.
Umowa najmu powierzchni w budynku ETHOS została podpisana na okres 10 lat. Doradcą Hogan Lovells w procesie pozyskania nowej siedziby była firma CBRE.

– Cały proces, od momentu wyboru CBRE jako doradcy, poprzez selekcję różnych lokalizacji, negocjacje umowy najmu, uzgodnienia architektoniczno-projektowe oraz niezliczoną ilość innych kwestii, do dnia przeniesienia biura Hogan Lovells trwał łącznie kilkanaście miesięcy przy zaangażowaniu ogromnej liczby osób. Z perspektywy czasu wiem, że bez wsparcia ze strony naszego doradcy i zaangażowania Kulczyk Silverstein Properties zamknięcie projektu w terminie byłoby niemożliwe. Jestem przekonana, że nowe biuro Hogan Lovells będzie miejscem, które spełni oczekiwania naszych klientów oraz pracowników jak również, iż zapewni wszystkim najwyższy komfort pracy – mówi Beata Balas-Noszczyk. Warto także wspomnieć, iż wszystkie środki ze sprzedaży wyposażenia z poprzedniej siedziby naszego biura zostaną przekazane w ramach pomocy charytatywnej na rzecz lokalnych fundacji i organizacji pozarządowych – dodaje Beata Balas-Noszczyk.
    

– Jesteśmy niezwykle dumni, że tak znamienity najemca docenił ETHOSA – to potwierdzenie najwyższej jakości oferty naszej inwestycji i prestiżowej lokalizacji w sercu Traktu Królewskiego na jedynym prawdziwie wielkomiejskim Placu Trzech Krzyży – dodaje Grzegorz Fabijaniak, Head of Asset Management w Kulczyk Silverstein Properties.