Anna Hałas-Krawczyk specjalizuje się w obszarze prawa pracy i kontraktów menadżerskich, w prawie handlowym oraz w prawie cywilnym. Wcześniej, przez 16 lat była związana z warszawskim biurem Clifford Chance, gdzie kierowała praktyką prawa pracy. Międzynarodowe rankingi rekomendują Annę Hałas-Krawczyk jako wiodącego prawnika w tej dziedzinie.
- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mec. Hałas-Krawczyk dołączyła do naszego zespołu.  Anna Hałas-Krawczyk jest znakomitym i szanowanym ekspertem z zakresu prawa pracy, a jej obecność będzie znaczącym wzmocnieniem wszechstronności naszych usług - powiedział Jarosław Grzesiak, partner zarządzający Greenberg Traurig w Polsce.

- W ostatnim czasie powiększyliśmy praktykę Nieruchomości oraz wzmocniliśmy praktyki sporów sądowych i arbitrażowych oraz Fuzji i Przejęć. Wciąż się rozwijamy i pozyskanie Anny Hałas Krawczyk jako szefa praktyki prawa pracy jest częścią sukcesu strategii rozwoju Greenberg Traurig w Polsce - powiedział Lejb Fogelman, senior partner oraz szef praktyki fuzji i przejęć polskiego biura kancelarii Greenberg Traurig.

Jak informuje kancelaria, w tym roku do Greenberg Traurig dołączyło w sumie 10 prawników: radca prawny Karolina Kuźniak, adwokat Paweł Jaśkiewicz, Agnieszka Gul-Czajkowska, Karol Lewandowski, Kamil Majewski, Michał Niećko oraz Filip Widuch do praktyki Nieruchomości, adwokat Magdalena Zmysłowska oraz Grzegorz Socha do praktyki rynków kapitałowych oraz Jędrzej Figurski do praktyki doradztwa podatkowego.