Jak podkreśla kancelaria, transakcja nabycia budynku Q22 była największą transakcją inwestycyjną na rynku nieruchomości biurowych w Polsce w 2016 roku i jedną z największych tego typu transakcji w regionie CEE.

Kancelaria Greenberg Traurig zapewniła kompleksowe wsparcie prawne w odniesieniu do transakcji, obejmujące m.in. negocjacje wszystkich dokumentów transakcyjnych, w tym umowy sprzedaży, zarówno przedwstępnej jak i przyrzeczonej. Kancelaria Greenberg Traurig doradzała również w związku z polskimi aspektami finansowania transakcji.  
Transakcja była nadzorowana przez partnera Agnieszkę Stankiewicz oraz prowadzona przez starszego prawnika Karolinę Kuźniak, przy wsparciu prawnika Michała Niećko.

Q22 to jeden z najnowocześniejszych budynków biurowych w Warszawie, wyposażony w szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych, oddany do użytku w czerwcu 2016 roku, o wysokości ponad 155 m i powierzchni ok. 53.000 m2, położony w biznesowym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II i ul. Grzybowskiej. Budynek z charakterystyczną szklaną fasadą, inspirowaną strukturą kwarcu, zaprojektowany został przez Autorską Pracownię Architektury Kuryłowicz & Associates. Biurowiec posiada silną i zróżnicowaną strukturę najemców, do których należą m.in. Deloitte, Allegro i Citibank.