Jak informuje kancelaria, wartość IPO wyniosła ponad 294 mln PLN i jest to największa, ze względu na wartość uplasowanych akcji, pierwsza oferta publiczna w Polsce od blisko półtora roku.
Greenberg Traurig świadczył usługi doradztwa prawnego na rzecz spółki oraz akcjonariusza sprzedającego w zakresie prawa polskiego, angielskiego oraz amerykańskiego w związku z przygotowaniem i przeprowadzeniem oferty publicznej akcji.
Ze strony warszawskiego biura Greenberg Traurig transakcję prowadził partner zarządzający biura w Warszawie Jarosław Grzesiak oraz partner Rafał Sieński, wspierani przez partnera lokalnego Pawła Piotrowskiego i prawnika Agatę Wiśniewską.
Do grupy kapitałowej WIRTUALNA POLSKA HOLDING S.A. należy jeden z wiodących polskich portali internetowych oraz liczne specjalistyczne portale o tematyce biznesowej, nowych technologii, sportowej i o charakterze rozrywkowym.

  LEX Navigator Prawo Handlowe>>>

Greenberg Traurig jest międzynarodową kancelarią prawną oferującą pełen zakres usług, zatrudniającą około 1800 prawników obsługujących klientów w 37 biurach w Europie, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie oraz w Azji.
Greenberg Traurig Grzesiak sp.k.  świadczy usługi prawne największym polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom i instytucjom w Europie Środkowej oraz poza nią. Warszawskie biuro to 80 prawników.