Jak podkreślają jego twórcy, generator został stworzony po to, by każdy radca prawny zrzeszony w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie mógł szybko i we własnym zakresie bezpłatnie stworzyć profesjonalną stronę internetową. Do wyboru jest jeden z trzech dostępnych szablonów, w którym można dodać swój opis, dane kontaktowe, a także załadować zdjęcia (w tym także logo kancelarii czy zdjęcia i nazwiska całego zespołu kancelarii). Ponadto stworzona strona posiada takie zakładki, jak np. miejsce na motto, które dobrze określa charakter kancelarii i z którym zespół się identyfikuje, czy też możliwość wypunktowania działań w przejrzystej formie.
Bez wątpienia w dzisiejszych czasach każdy, kto chce pozyskać klientów i wypromować swoją działalność, musi być aktywny w Internecie. Generator stron pozwoli bezpłatnie, szybko i łatwo utworzyć najlepsze możliwe – i przede wszystkim – niezbędne narzędzie do promocji swojej działalności w sieci. Generator stron www już na kilka godzin po uruchomieniu zbiera bardzo dobre recenzje – mówi Bartosz Kopania z warszawskiej OIRP.

Skorzystanie z możliwości stworzenia własnej strony internetowej jest bardzo proste. Należy zalogować się do Extranetu i kliknąć na ikonkę: Generator stron www, a następnie wybrać szablon, wprowadzić treści i dodać zdjęcia.


 
Informator Prawniczy 2016>>>