Za część transakcyjną odpowiadał Rafał Woźniak, Partner oraz Magdalena Trzepizur, Senior Associate z Departamentu Prawa Korporacyjnego, Fuzji i Przejęć, za zagadnienia związane z własnością intelektualną w due diligence i strukturze transakcji odpowiadali Oskar Tułodziecki, Partner, Marta Wysokińska, Counsel i Aleksander Zieliński, Associate z Departamentu Prawa Własności Intelektualnej, natomiast w kwestiach podatkowych doradzał Adrian Jonca, Partner z Departamentu Prawa Podatkowego. Całość prac nadzorował Michał Pawłowski, Partner Zarządzający.

Czytaj: COVID-19 uderza w rynek prawniczy, kancelarie walczą o przetrwanie>>

Firmy z ugruntowaną pozycją

Enterprise Investors jest jedną z największych firm private equity w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma działa od 1990 roku i utworzyła dziewięć funduszy o łącznym kapitale przekraczającym 2,5 miliarda euro. Fundusze te zainwestowały prawie 2 miliardy EUR w 144 firmy z różnych sektorów. Fundusze te zakończyły inwestycje w 133 spółkach, uzyskując przychody brutto w wysokości 4,1 miliarda EUR.

Grupa Vehis oferuje innowacyjną platformę samochodowo-finansową dla sektora motoryzacyjnego, która w jednym miejscu skupia wszystko, co jest potrzebne przy wyborze, zakupie, finansowaniu, ubezpieczeniu i użytkowaniu samochodu.