Jak informuja organizatorzy, większość spółek i kancelarii uczestniczących rankingu odczuła ożywienie, co potwierdzają ich wyniki finansowe. Na ujawnienie przychodów zdecydowało się 59 firm z 71 biorących udział w naszym zestawieniu. Aż 40 odnotowało wzrost przychodów.
Doradcy podatkowi podkreślają, że spowolnienie gospodarcze mamy już za sobą, ale rynek jest trudny. Z tego powodu przychody 13 firm spadły w porównaniu z rokiem poprzednim. Tylko dwie mają takie same wyniki.
Nie brakuje jednak firm, które odniosły spektakularne sukcesy, jak Advicero Tax (wzrost przychodów o 116 proc.) czy Rödl & Partner (wzrost o 100 proc.). Najwyższe przychody, wynoszące 158 mln zł, uzyskała w 2014 r. firma Deloitte. Awans na pierwsze miejsce naszego zestawienia zapewnił jej wzrost przychodów o 27 mln zł w ciągu tylko roku.
Zdaniem organizatorów rankingu, w osiągnięciu dobrych wyników przez kancelarie doradcze pomaga też ożywienie gospodarcze. Rozwój przedsiębiorstw sprawia, że chętniej płacą one za usługi doradcze, zwłaszcza gdy planują nowe rozwiązania biznesowe. Więcej>>>

  Podatki 2015 - DUŻY PAKIET>>>