Wstępny zamiar połączenia, które zostało zatwierdzone przez partnerów obydwu firm, ogłoszono w listopadzie 2015 r.
Jak podkreśla Dentons, dzięki połączeniu z Rodyk, a także innym połączeniom ogłoszonym w 2015 r., Dentons jest wiodącą, globalną firmą w regionie Pacyfiku, w którym posiada 85 biur.
Firma oferuje klientom wsparcie ponad 7300 prawników w ponad 55 krajach we wszystkich społecznościach, w których klienci chcą prowadzić działalność biznesową lub rozwiązywać spory – od Kanady i Stanów Zjednoczonych, przez kraje Europy, Wielką Brytanię, kraje Bliskiego Wschodu i Afryki, a także Azję i region Pacyfiku.

- Biorąc pod uwagę siłę marki Rodyk, oraz jej dziedzictwo jako najstarszej i jednej z najbardziej prestiżowych kancelarii singapurskich, zgodnie ze strategią migracji marek przyjętą przez Dentons, po formalizacji połączenia w Singapurze i regionie Pacyfiku firma występować będzie pod nazwą Dentons Rodyk. Dentons Rodyk będzie budować lokalną tożsamość, która jednoczy globalne podejście Dentons ze 155-letnią tradycją i rozpoznawalnością Rodyk w Singapurze. W tym celu też stworzono dedykowany logotyp, uwzględniający nazwy Dentons i Rodyk - czytamy w oświadczeniu kancelarii.
 
Z komunikatu wynika, że w językach angielskim i wszystkich innych firma występować będzie jako „Dentons”, zaś w języku chińskim jako „大成”.