Wręczając nagrodę redaktor Chambers Europe podkreślił globalny zasięg kancelarii Dentons, ofertę doradztwa przy projektach transgranicznych, proaktywność i zdolność reagowania na potrzeby klientów oraz wysokie umiejętności negocjacyjne, jak również silną pozycję Firmy w Europie.
„Zdobycie tej nagrody potwierdza, że klienci doceniają i odnoszą korzyść z przyjętej przez nas strategii polegającej na pozyskiwaniu i rozwijaniu talentów w Europie oraz koncentrowaniu się na wysokiej jakości świadczonych usług. Od 2015 r. otworzyliśmy biura we Włoszech, Luksemburgu, Niemczech i Holandii. Wkrótce otworzymy kolejne biuro w Gruzji” - powiedział Tomasz Dąbrowski, Partner Zarządzający Dentons w Europie.
„Jesteśmy dumni z tej prestiżowej nagrody, którą otrzymaliśmy dzięki opiniom naszych klientów oraz partnerów biznesowych. Tytuł Europejskiej Firmy Roku to wyraz uznania dla jakości świadczonych przez nas usług, a także odzwierciedlenie doskonałej renomy jaką nasi prawnicy cieszą się w Europie” - powiedział Evan Lazar, Przewodniczący Rady Dentons w Europie.

„Cieszę się i jednocześnie gratuluję wszystkim prawnikom z europejskich biur Dentons, ponieważ tytuł Europejskiej Firmy Prawniczej Roku to potwierdzenie silnej pozycji Dentons w regionie oraz wyraz uznania, jakim darzą nas klienci i partnerzy biznesowi, nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie” - powiedział Arkadiusz Krasnodębski, Partner Zarządzający Dentons w Polsce.
Organizowana przez Chambers and Partners gala Chambers Europe Awards ma na celu wyróżnienie kancelarii działających w Europie na podstawie badań prowadzonych przez ankieterów wydawnictwa do rankingu Chambers Europe. W oparciu o rozmowy z klientami i partnerami biznesowymi ocenie podlegają pozycja rynkowa firmy i jej osiągnięcia w poprzedzającym roku, w tym udział w najbardziej znaczących transakcjach, rozwój oraz jakość świadczonych usług.

Ceremonia rozdania nagród odbyła się w piątek 7 kwietnia 2017 r. w Grosvenor House w Londynie.
 

Dowiedz się więcej z książki
Informator Prawniczy 2017, niebieski (format A5) + GRATIS Kalendarz na biurko
  • rzetelna i aktualna wiedza
  • darmowa wysyłka od 50 zł