CH Karolinka to największy kompleks handlowy w regionie Opola.  Z powierzchnią najmu ok. 70 tys. mkw. i 120 sklepami, to także jedno z 10 największych centrów handlowo-rozrywkowych w Polsce. 
CH Pogoria, jedyne centrum handlowo-rozrywkowe w Dąbrowie Górniczej, oferuje klientom blisko 75 sklepów oraz kino na łącznej powierzchni 36 tys. mkw. Oba centra są prawie w całości wynajęte renomowanym markom.  Wybudowane w 2008 roku przez Mayland Real Estate, w 2009 roku trafiły do portfela MGPA (teraz BlackRock).
Zespołem Dentons kierował mec. Paweł Dębowski, szef europejskiego zespołu prawa nieruchomości a starszy prawnik Maciej Jodkowski prowadził projekt do strony transakcyjnej, wspierany przez prawnika Jacka Jezierskiego
- Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy wspierać BlackRock Real Estate przy sprzedaży CH Karolinka i CH Pogoria, dwóch wiodących w regionie południowej Polski centrów handlowych. Nasz zespół doradzał klientowi w całym procesie inwestycyjnym, począwszy od nabycia obu kompleksów sześć lat temu, poprzez kwestie związane z ich komercjalizacją i codziennym funkcjonowaniem. Z przyjemnością przyjęliśmy fakt, że BlackRock Real Estate wybrał nas jako doradcę prawnego również przy sprzedaży -  powiedział Paweł Dębowski.

BlackRock należy do grona największych na świecie firm świadczących klientom usługi zarządzania inwestycjami. W kwietniu ubiegłego roku, Dentons reprezentował BlackRock Real Estate przy największej transakcji na polskim rynku nieruchomości w 2014 roku - sprzedaży prestiżowego budynku biurowego Rondo 1 w Warszawie.