Kancelaria od ponad 25 lat oferuje na tych rynkach profesjonalne rozwiązania z zakresu rachunkowości, audytu i doradztwa podatkowego oraz biznesowego. Zmianie ulegnie identyfikacja wizualna firmy, natomiast bez zmian pozostanie zakres usług, zespół oraz struktura własności i właściciele.

Kancelaria działa w Polsce, Czechach i na Słowacji od 26 lat. Obecnie w 7 biurach (Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Bratysława, Praga i Brno) zatrudnia 500 osób. Począwszy od 1 stycznia 2017r. firma dołącza do sieci Crowe Horwath International.
„Dołączenie do Crowe Horwath International pomoże nam powiększyć naszą ofertę na rynkach polskim, czeskim i słowackim. Zyskamy także na globalnym zasięgu dzięki doświadczeniu i reprezentacji Crowe Horwath International w ponad 130 krajach     na całym świecie.” - powiedziała Izabela Kuśmierz-Latała, CEO Crowe Horwath w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Historia Crowe Horwath rozpoczęła się w 1907 w USA. Obecnie sieć składa się z ponad 200 niezależnych firm doradczych i księgowych, rozmieszczonych w ponad 130 krajach na całym świecie. Podstawą działalności jest doradztwo podatkowe, consulting oraz audyt. Sieć cechuje zintegrowany system świadczenia usług, wspólne wartości i filozofia zarządzania. Umożliwia to oferowanie klientom międzynarodowym usług na najwyższym poziomie.

„Dołączenie nowej firmy do sieci Crowe Horwath International w Polsce, Czechach i na Słowacji przypieczętowuje naszą obecność w ważnym dla nas regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Dodatkowo sprawia, że Crowe Horwath staje się 7. największą siecią w Polsce, która jest dla nas kluczowym centrum ekonomicznym na skalę globalną.” – mówi J. Kevin McGrath, CEO Crowe Horwath International.

 

Dowiedz się więcej z książki
Informator Prawniczy 2017, niebieski (format A5) + GRATIS Kalendarz na biurko
  • rzetelna i aktualna wiedza
  • darmowa wysyłka od 50 zł