Jak informuje kancelaria, Mateusz Rogoziński specjalizuje się w obsłudze transakcji M&A, private equity/VC, restrukturyzacjach, prawie korporacyjnym oraz szeroko rozumianej obsłudze przedsiębiorców. Realizował złożone projekty M&A, m.in. dla klientów z sektora ubezpieczeniowego, IT, telekomunikacyjnego, pocztowego, podróżniczego, motoryzacyjnego, usług płatniczych oraz dla funduszy private equity. Reprezentował klientów w postępowaniach administracyjnych przed Komisją Nadzoru Finansowego oraz Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
Przez 9 lat pracował dla największych i wiodących kancelarii polskich i zagranicznych. Od 2007 r. jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

- Od początku działalności naszej kancelarii, jednym z obszarów, w których się specjalizujemy, są transakcje M&A. Dzięki ścisłej współpracy z Crido Taxand oraz siecią Taxand jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę prawną i podatkową lokalnych i międzynarodowych transakcji. Dołączenie do naszego zespołu kolejnego specjalisty transakcyjnego, pozwoli nam jeszcze mocniej rozwijać się w obszarze fuzji i przejęć – komentuje Jakub Ziółek, partner w Crido Legal.
Crido Legal jest bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą prawniczą. Jej aktywność na rynku M&A oraz w doradztwie przy procesach restrukturyzacji systematycznie wzrasta.  Jestem przekonany, że poprzez zdobyte doświadczenie oraz silny i zgrany zespół jesteśmy w stanie zyskać znaczną rozpoznawalność w tej sferze. Klienci już zdążyli się przekonać, jak ogromnym potencjałem dysponuje firma – mówi Mateusz Rogoziński.

Sprawdź serwis Lex dla radców prawnych>>>