Farma wiatrowa Galicja o mocy 67 MW, z możliwością rozbudowy do 120 MW, jest jednym z największych projektów farm wiatrowych w Polsce. Na obecnym etapie zakupionych zostało 10 turbin GE typu 2.5-103 o wysokości wieży 98.3 m na realizację pierwszej fazy inwestycji. Nabycie kolejnych 17 turbin na realizację drugiej fazy inwestycji planowane jest  na koniec tego roku.
- Cieszy nas fakt, że już teraz zabezpieczyliśmy realizację tak dużej inwestycji, szczególnie zważywszy na informację o planowanych zmianach w prawie dotyczących OZE. Dzięki współpracy z Crido Taxand oraz aktywnym uczestnictwie GE stworzyliśmy bardzo ciekawy projekt, z możliwością jego dalszego rozwoju nawet do 120 MW – komentuje Filip Grzesiak, senior associate w kancelarii Crido Legal.
- Bardzo się cieszymy z rozpoczętej współpracy. Pespektywy rozwoju branży energetyki odnawialnej w Polsce są obiecujące i liczymy na kolejne ciekawe projekty, które moglibyśmy wesprzeć naszym wieloletnim doświadczeniem. Po raz pierwszy angażujemy się w projekt wiatrowy w południowej Polsce, w województwie podkarpackim – nasze dotychczasowe realizacje miały miejsce w Polsce północnej oraz centralnej, gdzie w sumie zainstalowanych zostało 155 turbin wiatrowych GE o łącznej mocy ponad 330 MW – dodała Beata Stelmach, prezes GE w Polsce i krajach nadbałtyckich.