Anna Kurzydłowska jest informatykiem i kierownikiem projektów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania złożonymi projektami informatycznymi realizowanymi dla największych podmiotów na rynku polskim i międzynarodowym. Posiada wszystkie znaczące certyfikaty zarządzania projektami.
- Zatrudnienie specjalisty od projektów informatycznych z takim doświadczeniem i reputacją jest kontynuacją naszej strategii nowoczesnego, praktycznego i kompleksowego doradztwa. Takie podejście zdecydowanie wyróżnia nas na tle konkurencji. Przy tej okazji chciałbym wspomnieć, że na pokładzie mamy również eksperta od sektora obronnego i finansowego - podkreśla Maciej Gawroński, partner zarządzający biura Bird & Bird w Warszawie. 
Dr Anna Kurzydłowska przez znaczną część swojej kariery zawodowej związana była m.in. z IBM Poland Sp. z o.o. oraz Hewlett-Packard Poland Sp. z o.o., gdzie była odpowiedzialna za prowadzenie złożonych projektów IT głównie dla banków, spółek z udziałem Skarbu Państwa oraz instytucji rządowych. Pracowała też w Polkomtel S.A., gdzie pełniła funkcję Kierownika Zespołu Jakości Systemów Informatycznych.
Jest wieloletnim pracownikiem naukowo-dydaktycznym. Swoją karierę rozpoczęła w Instytucie Badań Systemowych PAN, a kontynuowała ją na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej. Aktualnie związana jest z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego, na którym prowadzi wykłady i badania z zakresu zarządzania projektami.