Polacy szukają pomocy prawnej głównie w sprawach spadkowych, majątkowych, rodzinnych, oraz z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń. Nie każdego jednak stać na wynajęcie odpowiedniego prawnika, który mógłby zająć się jego problemami.
W odpowiedzi na tę sytuację, Galeria Krakowska postanowiła zorganizować weekend bezpłatnych porad prawnych. Wszyscy klienci, którzy w dniach 15 - 16 września w godzinach 13.00 – 18.00 odwiedzą Galerię, będą mieli możliwość skorzystania z darmowych porad z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, finansowego czy gospodarczego. W Galerii zostaną przygotowane specjalne stanowiska, w których doświadczeni prawnicy służyć będą radą i fachową pomocą. Każdy klient będzie mógł liczyć na indywidualne konsultacje. Należy zabrać z sobą komplet dokumentów dotyczących konkretnej sprawy.
Do udziału w akcji zaproszone zostały kancelarie: Kancelaria Radców Prawnych Ewa Prażuch, Katarzyna Gergovich – Jagła,  Kancelaria Radców Prawnych BDKW (Brocławik, Długosz, Kordylewska, Weyssenhoff), Polowiec i Wspólnicy Sp.j. Kancelaria Radców Prawnych, Kancelaria Radców Prawnych Zaborowska, Laprus – Bałuka sp.p., Bogusław Kędzierski Kancelaria Radcy Prawnego.
 

Źródło: Prinspiration