Jak informuje kancelaria, International Tax Review wyróżnił także inne europejskie biura Baker & McKenzie w kategoriach podatkowej firmy roku oraz Firmy Roku w zakresie cen transferowych (np. biura w Holandii i Rosji).:
- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tym razem tytuł Poland Tax Firm of the Year przyznano właśnie nam” - powiedział Sławomir Boruc, wspólnik kierujący Grupą Doradztwa Podatkowego w warszawskim biurze Baker & McKenzie. - Ostatni rok był dla nas szczególnie intensywny, prowadziliśmy wiele trudnych i bardzo złożonych transakcji oraz postepowań dotyczących kwestii podatkowych, dlatego tym bardziej cieszymy się, że nasza praca została doceniona i wysoko oceniona. W tym roku mamy dobrą passę to nasza kolejna nagroda, wcześniej otrzymaliśmy wyróżnienia od Chambers Global, Chambers Eruope, Legal 500, Tax Directors Handbook i dziennika Rzeczpospolita” - dodał.
- Znowu mamy okazję cieszyć się z uznania wyrażonego dla naszego potencjału w dziedzinie planowania podatkowego i cen transferowych – powiedział Philippe Lion, przewodniczący Europejskiej Praktyki Podatkowej Baker & McKenzie. - Był to rok, w którym nasi klienci  uznali, że rozwiązywanie kwestii podatkowych jest dużo trudniejsze niż kiedykolwiek wcześniej ze względu na stopień ich złożoności i wagi. Wyczerpujące i wszechstronne doradztwo  wysokiej jakości na tle szybko rozwijającego się systemu prawnego i warunków regulacyjnych ma podstawowe znaczenie, i jest nam niezmiernie miło, że potwierdzona została nasza reputacja wiodącego doradcy - dodał.
O wyborze zwycięzców zadecydowała praca zespołu dziennikarskiego International Tax Review, polegająca na zbieraniu informacji z różnorodnych źródeł. Badane były informacje pochodzące z kancelarii, a zespół redakcyjny konsultował się z ogromną liczbą doradców podatkowych i prawników, kierownictwa ds. prawa podatkowego oraz doradców wewnętrznych, co miało na celu wybór innowacyjnej pracy wykonanej w Europie w ciągu ostatniego roku.
Założony w 1990 roku  International Tax Review jest miesięcznikiem zajmującym się międzynarodową strategią podatkową. Każdy numer zawiera wyczerpujące informacje i analizy międzynarodowe, przewodniki po najbardziej aktualnych międzynarodowych transakcjach, szczegółowe opisy, przeglądy, aktualizacje i profile.

Istniejąca od 1949 r. kancelaria Baker & McKenzie doradza wielu najbardziej dynamicznie rozwijającym się i odnoszącym największe sukcesy przedsiębiorstwom. Zatrudnia ponad 4.100 prawników dopuszczonych do wykonywania zawodu w jurysdykcjach lokalnych i ponad 6 tys. wykwalifikowanych pracowników w 75 biurach na terenie 47 krajów.