Wszystkie publikacje wydawane dotąd pod marką LexisNexis od 28 listopada 2014 roku są już dostępne w profinfo.pl, oficjalnej księgarni internetowej wydawnictwa Wolters Kluwer. Natomiast sklep internetowy ksiegarnia.lexisnexis.pl będzie funkcjonował jeszcze do 30 kwietnia 2015 roku, po czym zostanie zamknięty, a wszystkie produkty LexisNexis będą do nabycia wyłącznie w profinfo.pl oraz innych serwisach wydawnictwa Wolters Kluwer. Dotychczas obowiązujące warunki współpracy nie ulegną zmianie.

W wyniku połączenia dwóch spółek wydawniczych powstała kompleksowa baza profesjonalnych publikacji z wielu dziedzin, jak finanse, prawo, biznes, ochrona zdrowia i medycyna, oświata i środowisko. Obecnie na ofertę Wolters Kluwer składa się ponad 10 000 książek i czasopism w formie drukowanej i elektronicznej, a także specjalistyczne programy komputerowe. Klienci mają dostęp do szerokiej i zawsze aktualnej bazy rzetelnych opracowań, wśród których znajdują się takie bestsellery, jak:

* Kodeks spółek handlowych. Komentarz autorstwa Mateusza Rodzynkiewicza,
* Kodeks cywilny. Komentarz pod redakcją Jerzego Ciszewskiego,
* Kodeks postępowania administracyjnego. Komentarz autorstwa Piotra Przybysza,
* Skarga i skarga kasacyjna w postępowaniu sądowoadministracyjnym Komentarz. Orzecznictwo autorstwa Hanny Kysiak-Molczyk,
* Prawo upadłościowe i naprawcze. Komentarz pod redakcją Antoniego Witosza i Aleksandra Jerzego Witosza.

Zachęcamy do skorzystania z kompleksowej oferty wydawniczej.