Mazars North America Alliance to umowa pomiędzy Mazars a pięcioma wiodącymi firmami w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie - BKD, Dixon Hughes Goodman, Moss Adams, Plante Moran (firmy amerykańskie) i MNP (firma kanadyjska).

- Umowa stowarzyszenia jest momentem przełomowym dla Mazars. Jesteśmy już obecni w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a ten sojusz znacząco wzmocni nasze możliwości w całej Ameryce Północnej, co wpłynie na lepszą obsługę międzynarodowych klientów w regionie - mówi Hervé Hélias, dyrektor generalny i prezes grupy Mazars. Podkreśla jednocześnie, że stowarzyszenie zwiększy zdolność kancelarii do obsługiwania międzynarodowych klientów na całym świecie. Ma to stanowić alternatywę na silnie skoncentrowanym rynku audytu i doradztwa.

- Wraz z Mazars North America Alliance, Mazars wzmacnia swoją skalę krytyczną, wychodząc naprzeciw potrzebom dużych firm międzynarodowych, w czasie, gdy w Europie ma miejsce obowiązkowa rotacja firm audytorskich, a w Wielkiej Brytanii trwa debata na temat wdrażania wspólnego badania sprawozdań - dodaje Hélias.

Zobacz również: NSA: Wygrana handlowca w konkursie to przychód z działalności >>