Wszystkich HR-owców i kadrowych zainteresowanych tematem rozwoju firm rodzinnych lub pracujących w firmach rodzinnych zapraszamy do udziału w konkursie na facebookowym profilu: HR w kadrze na www.facebook.com/HRwkadrze.
 
Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę profilu na Facebooku i zapoznać się z opublikowanym tam pytaniem konkursowym. Odpowiedzi przyjmowane są wyłącznie w komentarzu pod postem konkursowym. Konkurs potrwa 3 dni. Po tym czasie wybierzemy i nagrodzimy autora najciekawszej odpowiedzi. Nagrodą będzie książka „Stawka większa niż biznes. Strategie rozwoju firm rodzinnych”.
 
Tych, którzy jak dotąd nie zostali członkami naszej społeczności, zapraszamy do polubienia fanpage’a HR w kadrze i włączenia się do dyskusji na tematy ważne z punktu widzenia licznej grupy zawodowej, którą tworzą HR-owcy, kadrowi, specjaliści Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych. Nasza facebookowa społeczność liczy już ponad 10 tysięcy użytkowników. I każdy może do niej dołączyć.
 
Wszystkich zainteresowanych tematyką rozwoju firm rodzinnych zachęcamy również do udziału w II Międzynarodowym Kongresie Firm Rodzinnych, którego temat przewodni to „Nowe Horyzonty – Firmy Rodzinne wobec zmian”. Wydarzenie odbędzie się w Poznaniu w dniach 19-30.03.2015 roku. Więcej informacji na temat kongresu na www.kongresfirmrodzinnych.pl.