•    AŻ 14 PUNKTÓW CCE, które możesz zdobyć uczestnicząc w wykładach i warsztatach
•    WYJĄTKOWI ZAGRANICZNI I POLSCY PRELEGENCI –  Lisa Bloom, Lori Shook, John Scherer i Amy Barnes, Hilary Oliver  - to będzie wspólny czas nauki, jest od kogo się uczyć!
•    Inwestycja, która da Ci zwrot szybciej niż myślisz! Dla członków ICF TYLKO 525 PLN za dwa dni pełne wiedzy i całą masę praktycznych rozwiązań!
•    Konkretne narzędzia coachingowe, z których będziemy mogli korzystać w pracy już od następnego dnia po konferencji (testy, ćwiczenia, inspiracje)
•    Aktywny funpage Konferencji – na którym dodatkowe informacje o warsztatach, prelegentach, konkursach i możliwość komunikacji i innymi uczestnikami Konferencji
•    A podczas trwania konferencji możliwość zdobycia bardzo wartościowych nagród:
- udział w akredytowanych przez ICF szkoleniach: „See. Feel. Create." Points of You Poland; „Power of Coaching" Centrum Life Coaching Polska; „Coaching Clinic® Licensing Program" Corporate CoachU Poland.
- polska wersja The Coaching Game, zestaw „Punctum i planer" oraz planery od Points of You
- vouchery na publikację Twojego profilu w edycji 2016 Leksykonu coachów, trenerów i mówców polskich, a także aktualny leksykon coachów 2015
- vouchery na wykonanie badań  profilowania osobowości zawodowej ip 121 wraz z sesją informacji zwrotnej od Way2 oraz DCC Grygorcewicz
- gra coachingowa Sto Map do celu autorstwa Maciej Benewicza od Norman Benett
- możliwość zdobycia ciekawych książek ufundowanych przez Szkołę Coachingu Liliany Kupaj „Coaching przy kuchennym stole", „Twój podręczny Mentor. 50 narzędzi coachingowych", „Kompetencje coachingowe nauczyciela"
Bilety kupisz tutaj >>>
ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONFERENCJĘ JUŻ TERAZ – NAPRAWDĘ WARTO!