Już 15 kwietnia 2015 r. w Warszawie odbędzie się wyjątkowa:

Konferencja HR Biznes Partnerów
HR z akcentem na B(iznes)!
15 kwietnia 2015 r., Villa Foksal, Warszawa
www.hrbiznespartner.pl
 

A oto na jakie pytania postarają się odpowiedzieć prelegenci, wieloletni praktycy HR i odbiorcy usług HR:

Wiesława Czarnecka-Stańczak, Dyrektor HR, Siemens Sp. z o.o.: W jakim kierunku zmierza model HR Biznes Partnerstwa Dave’a Ulricha i o co chodzi w jego ostatnim, radykalniejszym niż poprzednie wydaniu?

Maja Chabińska–Rossakowska, Dyrektor ds. Personalnych i Członek Zarządu DHL Express Poland: Jak pogodzić dwie perspektywy: przekonania, że najważniejsi są ludzie i przekonania o tym, że najważniejszy jest biznes?

Jacek Murawski, wielokrotny prezes i dyrektor finansowy: Jak wygląda HR z perspektywy zarządu? Jak rozmawiać i co oferować, żeby dogadać się z górą i jednocześnie nie zaprzepaścić szans na potrzebne inwestycje w ludzi?

Katarzyna Ulińska
, Kierownik Zespołu Szkoleniowego LTC: Jak zaprojektować motywację do uczenia się w firmie, by umiejętnie rozwijać kompetencje, które są ważne dla biznesu? Jak to zrobić na przykładzie nauczania języków obcych?   

Anna Czapla i Maciej Piórko
, Orange Polska: Jak wdrażać skutecznie projekty HR w dużych organizacjach? Jak się umiejętnie inspirować, spierać i współdziałać, by tworzyć rozwiązania dobre dla biznesu i pracowników?

Beata Dyraga, założycielka i Prezes Prodialog Sp. z o.o.: Jak wykorzystać całościowy potencjał pracowników i sprawić, że wellness stanie się strategicznym narzędziem HR, przynoszącym firmie zwrot z inwestycji?

Przemysław Rybarczyk
, z-ca dyrektora sprzedaży ds. rozwoju sieci Allianz: Jak wesprzeć managerów liniowych wykorzystując cały swój potencjał? Jak nauczyć się tworzyć relacje partnerskie?

Renata Kuleta
, Dyrektor projektów HR, PKP Intercity S.A.: Ile czasu HR Biznes Partner powinien poświęcać na działania strategiczne, a ile na operacyjne? Jak umiejętnie przełożyć strategię na pojedyncze działania?

Robert Żelewski, McCormick Polska S.A.: Jak HR Biznes Partner może ustrzec ludzi przed powrotem do starych nawyków, aby umiejętnie wdrażać zmiany i skutecznie wprowadzać do organizacji nowe projekty?

Jarosław Witkowski, A-Trybut Polski HR S.A.: Jak HR BP może pomóc biznesowi skutecznie obniżać koszty zatrudnienia, pozyskiwać efektywnych pracowników oraz wspierać społeczną odpowiedzialności biznesu poprzez zatrudnianie osób niepełnosprawnych?

ORGANIZATOREM KONFERENCJI JEST:

PARTNERAMI KONFERENCJI SĄ:Koszt udziału w Konferencji:
- cena dla klienta korporacyjnego: 250 zł netto +23% VAT
- cena dla firmy szkoleniowej: 490 zł netto +23% VAT

Zarejestruj się już dziś: www.hrbiznespartner.pl