Jakie rozwiązanie łączy obsługę kadrowo-płacową z miękkim HR?
Pytanie: Jakie rozwiązanie daje możliwość obsługi najbardziej kluczowych obszarów polityki personalnej począwszy od prowadzenia rekrutacji, poprzez administrację kadrowo-płacową, skończywszy na planowaniu systemu szkoleniowego.
Odpowiedź: Realizacja polityki personalnej, w szczególności w dużych firmach, nie jest możliwa bez odpowiedniego wsparcia technologicznego na najwyższym poziomie. Działy personalne oczekują dziś systemu, który łączyłby obsługę kadrowo-płacową z tzw. miękkim HR, czyli zarządzaniem rozwojem pracowników. Tylko kompleksowe połączenie tych obszarów wraz ze strategią działania daje pełną gwarancję sukcesu.
Okazuje się, że co piąty pracownik dużych firm obsługiwany jest przez system TETA HR, kompleksowe rozwiązanie dające możliwość uporządkowania obszaru zarządzania personelem oraz automatyzację związanych z nim czynności.
Getin Noble Bank, Danone, JYSK, Grene, Aviva, Konsalnet Holding, LG Electronics, Hotel Gołębiewski – to firmy, które już czerpią korzyści z systemu TETA HR.
Sprawdź go i Ty! Jeśli potrzebujesz więcej szczegółów pobierz studia przypadków wdrożeń w wybranych firmach lub skontaktuj się z nami.