Wraz z poprawiającą się sytuacją ekonomiczną, firmy zmagają się z niedoborem talentów. Nastał kryzys innego rodzaju - brakuje wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Jak na tym tle prezentuje się Polska?
Jak uważa Michał Młynarczyk, Managing Director Hays Polska / CEE: Polska jest obecnie uznawana za dość stabilną gospodarkę z dużym zapleczem talentów wykwalifikowanych technicznie. Dzięki temu przyciąga wiele międzynarodowych inwestycji w produkcję i przemysł. Ponadto Polska została uznana za najlepsze w Europie miejsce dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Od niedawna obserwujemy odejście od standardowych zadań operacyjnych do bardziej zaawansowanych procesów, w obszarach takich jak HR, zamówienia publiczne, logistyka, marketing czy planowanie strategiczne. Wciąż jednak obserwujemy niezgodność między rynkiem pracy a umiejętnościami dużego odsetka absolwentów niepotrafiących znaleźć pierwszej pracy. Miejmy nadzieję, że to niekorzystne zjawisko zmieni się w związku z bliską współpracą uniwersytetów, samorządów i biznesu.

Dowiedz się, jak wygląda rynek pracy w Polsce na tle innych krajów. Weź udział w otwartej dyskusji na temat kondycji polskiego rynku pracy i pozyskiwania utalentowanych pracowników.

Wyniki badań przedstawi:
Piotr Kaczmarski – PR Manager, Hays Poland.

Śniadanie odbędzie się 12 lutego 2015 r. w godzinach 8:30–12:00 w Restauracji Halka przy ul. Puławskiej 43 w Warszawie.


Udział w śniadaniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane będą do 10 lutego 2015 r. poprzez formularz rejestracyjny:
www.promocja.abc.com.pl/hracademy/index.php?site=zamowienie

Potwierdzenie uczestnictwa nastąpi 11 lutego 2015 r.

Uwaga! Śniadanie HR skierowane jest do pracowników działów personalnych.