Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom strona środowisko.ABC.com.pl poddana została gruntownej metamorfozie. Wprowadzone zmiany to nie tylko nowa, bardziej przejrzysta szafa graficzna, ale również lepsza architektura informacji dzięki, której jeszcze łatwiej będzie Państwu odnaleźć poszukiwane wiadomości.

W kategorii Analizy i komentarze odnajdą Państwo koncentrujące się na praktycznych aspektach omawianego zagadnienia komentarze specjalistów. Komentarze zawierają konkretne przykłady rozwiązań, jakie mogą być zastosowane przez specjalistę w danej sytuacji. Wskazują także na doktrynalne problemy związane z danym zagadnieniem. Ich zawartość sprawia, ze są użyteczne w wielu przypadkach i odpowiadają potrzebom różnych Użytkowników.

Kategoria Aktualności to z kolei opisane w przyjazny sposób najnowsze informacje z zakresu szeroko pojętej ochrony środowiska. W kategorii Omówienie orzecznictwa nasi eksperci zaprezentują Państwu opracowanie najważniejszych orzeczeń. W rubryce Technologie przedstawimy Państwu najnowsze rozwiązania technologiczne zastosowane w służbie ochrony środowiska..

W Serwisie internetowym znajdą Państwo wyczerpujące odpowiedzi ekspertów na praktyczne pytania z zakresu ochrony środowiska, gospodarki odpadami czy przeciwdziałania nadzwyczajnym zagrożeniom środowiska. Mogą Państwo zadawać pytania wykupując produkt płatny Prawo Ochrony Środowiska.

Serwis Środowisko to wybrane ujednolicone akty prawne, informacje o szkoleniach, konferencjach oraz o promocjach i najlepszych publikacjach branżowych z oferty księgarni Profinfo.pl.

Zapraszamy do oglądania strony, komentowania artykułów i dzielenia się swoimi uwagami!