Znajomość podstaw prawa ochrony środowiska staje się więc niezbędnym elementem wykształcenia kadry menedżerskiej. Bez tego ciężko bowiem podejmować racjonalne decyzje biznesowe, a niejednokrotnie i polityczne.

Celem programu „Prawo ochrony środowiska” realizowanego w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego jest przekazanie wiedzy z zakresu polskiego i unijnego prawa ochrony środowiska, która zaprocentuje w rozwoju kariery zawodowej uczestników programu. Wykłady w ramach kursu prowadzone są przez praktyków prawa ochrony środowiska: ekspertów z kancelarii prawniczych, urzędników sektora ochrony środowiska oraz przedstawicieli sądów administracyjnych. Niezależnie od tego w programie pojawią się także przedstawiciele biznesu, którzy dzielą się swoim doświadczeniem w dziedzinie ochrony środowiska.

Studia adresowane są przede wszystkim do pracowników przedsiębiorstw i spółek odpowiedzialnych za stosowanie prawa ochrony środowiska, pracowników spółek doradczych, pracowników sektora samorządowego, oraz innych osób, które w pracy zawodowej stosują prawo ochrony środowiska.

Program przygotowuje słuchaczy do praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy w pracy zawodowej w różnych sektorach gospodarki, organach administracji oraz kancelariach prawnych, świadczących pomoc prawną z zakresu prawa ochrony środowiska.

Rekrutacja w Centrum Kształcenia Podyplomowego trwa do 30 września lub do wyczerpania limitu miejsc na poszczególnych studiach. Zajęcia z reguły rozpoczynają się w październiku, a zjazdy odbywają się średnio dwa razy w miesiącu, w soboty i niedziele. Przy zapisach na studia do 30 czerwca przysługuje 10% zniżki w czesnym. Absolwentów Uczelni Łazarskiego obejmuje natomiast 20% zniżki. Promocje nie łączą się.

Więcej informacji o ofercie Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego znajduje się na stronie www.ckp.lazarski.pl. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji, tel.: 22 54 35 322, e-mail: ckp@lazarski.edu.pl.