Na początku 2013 wydawnictwo Wolters Kluwer Polska uruchomiło w serwisach Facebook oraz Google+ stronę Prawo Inżyniera. To społeczność świadomych inżynierów, przede wszystkim inżynierów budownictwa i ochrony środowiska, którzy mogą tu znaleźć aktualne informacje z branży, przypomnienia o najważniejszych wydarzeniach i zmianach w prawie, które dotyczą ich działalności oraz platformę wymiany opinii z „kolegami po fachu”. Świadomych inżynierów jest już ponad 1000.


Aby dołączyć do społeczności wystarczy zalogować się w wybranym serwisie społecznościowym: Facebook lub Google+ i kliknąć Lubię to! albo zacząć śledzić profil.

Niemal każdego dnia na stronach Prawa Inżyniera znajdziecie branżowe ciekawostki, informacje o zmianach w prawie ważnych z punktu widzenia aktywnych zawodowo inżynierów budownictwa i ochrony środowiska. Prawo Inżyniera dostarcza nie tylko wiedzy, ale daje też szansę zapoznania się z najbardziej interesującymi nowościami książkowymi. Aktywni użytkownicy mogą wziąć udział w organizowanych przez Prawo Inżyniera konkursach i zdobyć atrakcyjne nagrody w postaci publikacji Wydawnictwa Wolters Kluwer Polska.

Celem Prawa Inżyniera jest stworzenia aktywnej społeczności czynnych zawodowo inżynierów, a także prawników związanych na co dzień z branżą budowlaną i ochrony środowiska.

Ty też jesteś świadomym swoich praw inżynierem? Przyłącz się już dziś Zapraszamy! Dołącz do nas na Facebooku i Google+!