Przez dwa dni na poznańskich targach swoją ofertę zaprezentuje przeszło stu wystawców ze stolicy Wielkopolski i okolic. Organizatorem targów jest firma Nowy Adres SA. Zbliżająca się edycja odbędzie się pod hasłem "Jesienne Okazje Mieszkaniowe".

- Targi bez wątpienia stanowią doskonałe ułatwienie dla wszystkich poszukujących nieruchomości. Na blisko 3100 m kw. powierzchni wystawowej zgromadziliśmy przeszło 110 wystawców, w tym deweloperów, pośredników nieruchomości i doradców finansowych - mówi Grzegorz Zieliński z Nowego Adresu. - Jesienią od kilku lat widoczne jest ożywienie na rynku nieruchomości. Pokazały to wcześniejsze edycje naszych imprez targowych. Dlatego również w tym roku spodziewamy się tłumu odwiedzających – dodaje Grzegorz Zieliński.

Jesienne oferty i promocje


Targi Mieszkań i Domów oprócz pełnego przeglądu dostępnych na rynku mieszkań, domów i produktów finansowych, oferują także wiele wyjątkowych promocji targowych. Specjalną ofertę dla odwiedzających, przygotowało ponad dwadzieścia firm - Uważamy, że rabat cenowy jest najbardziej wymierny dla klienta, dlatego wszystkim zainteresowanym nabyciem nieruchomości z naszej oferty w Szczepankowie, Mosinie, Rogalinie bądź Komornikach, oferujemy 5000 zł upustu, w ramach powakacyjnej promocji cenowej - mówi Marcin Pietrzak, prezes BON ProInwestycje Sp. z o.o. Lecz cenowe upusty do nie jedyna zachęta. Deweloperzy często przy zakupie mieszkania kuszą komórką lokatorską w cenie, darmową matą grzewczą w łazience, a nawet pobytem w SPA.

Dla wszystkich odwiedzających targi, organizator przygotował bezpłatny "Album Inwestycji Mieszkaniowych - Poznań i okolice, jesień 2011" ze szczegółowym opisem dostępnych na targach inwestycji. W albumie znajdzie się również kompendium "Jak kupić mieszkanie?", zawierające wszystkie niezbędne informacje, aby zakup mieszkania przebiegł bezpiecznie i szybko. Nowością targową będzie Dzień Otwarty Poznańskich Deweloperów, zaplanowany na sobotę 22 października - Wszystkich gości targowych zapraszać będziemy do odwiedzenia inwestycji, których zakupem są zainteresowani. Zaledwie w jeden dzień mogą porównać i zobaczyć wszystko to, co przyciągnęło ich uwagę podczas Targów Mieszkań i Domów. W ofercie Dnia Otwartego znalazło się 14 inwestycji z Poznania i okolic - mówi Grzegorz Zieliński z Nowego Adresu.

Czym kuszą deweloperzy?


Nowością tej edycji Targów Mieszkań i Domów, będzie II etap Osiedla Świerkowa Polana, oferowanego przez firmę Skaland Sp. z o.o.. Inwestycja jest rozbudową cieszącego się ogromną popularnością osiedla w Robakowie pod Poznaniem. - W najnowszym projekcie, który ma na tych targach swoją premierę, proponujemy mieszkania 3 oraz 4 - pokojowe o powierzchni od 61 - 73 m kw., z własnymi ogrodami oraz 2 miejscami parkingowymi - mówi Piotr Swoboda, prezes firmy Skaland Sp. z o.o.


Ponadto, deweloper prezentował będzie ofertę domów w zabudowie szeregowej, na realizowanej obecnie inwestycji w Nowym Koninku.


Zainteresowani nabyciem nieruchomości w Poznaniu z pewnością znajdą coś dla siebie. Podczas Targów w MTP, UWI Inwestycje SA zaprezentuje mieszkania w Malcie Nowej, przy ul. Inflanckiej. – Budynki zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych nad jeziorem Malta. Ponadto w pobliżu znajduje się przedszkole, szkoła i przychodnia zdrowia. Dzięki przebudowywanej obecnie linii tramwajowej mieszkańcy inwestycji będą mieli szybki dostęp zarówno do centrum miasta, jak i położonego nieopodal kompleksu handlowego na Franowie – mówi Jacek Cenkiel prezes UWI Inwestycje S.A. W Malcie Nowej dostępne są lokale o powierzchni od 27,58 mkw. do 112,22 mkw. (w opcji łączonej). Ceny zaczynają się od 6 tys. zł. brutto za metr kwadratowy.

Ponadto, na targach deweloper prezentował będzie dwa ostatnie apartamenty dostępne w Willi Warta, a także swoją najnowszą inwestycję, Batory II na poznańskim Piątkowie. Projekt będzie składał się z dwóch budynków: trzypiętrowego i pięciopiętrowego. W niższym znajdzie się 20 mieszkań, natomiast w wyższym 87.

Pawilon nr 3 MTP będzie dostępny dla odwiedzających w sobotę i niedzielę w godzinach od 10-17. Szczegóły, dotyczące promocji targowych i tematów odbywających się seminariów, można znaleźć na stronach organizatora imprezy. 

Nowy Adres S.A.