Bezpłatny e-book CBAM: od regulacji do odpowiedzialności - obowiązki dla firm w 2026 roku
Zmień język strony
Zmień język strony
Prawo.pl

Czy po 1 kwietnia 2014 r. należy ponownie zarejestrować umowę leasingową w urzędzie skarbowym czy dotyczy to tylko umów zawartych w 2014 r.?

Pytanie
Firma w 2009 r. nabyła na podstawie umowy leasingu motor BMW oraz samochód ciężarowy do 3,5 t. W związku z wprowadzonymi od 2011 r. zmianami w odliczaniu VAT umowy zostały zarejestrowane w urzędzie skarbowym celem zachowania 100% odliczenia VAT z faktur za czynsz leasingowy.
Czy po 1 kwietnia 2014 r. należy ponownie zarejestrować taką umowę leasingową w urzędzie skarbowym czy dotyczy to tylko umów zawartych w 2014 r.?

Polecamy książki biznesowe